MAGAZINE ME QERA, SHISH TUFINE.

  • €1,000/muaj
Tufinë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

MAGAZINE ME QERA, SHISH TUFINE.

Tufinë, Tiranë
  • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 500
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26668
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera magazina, ne Shish Tufine.

Magazina ka siperfaqe prej 500 m2 dhe eshte 3.5 m e larte.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo