AMBIENT BIZNESI ME QERA, QENDER.

 • €1,200
9 Katëshet, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, QENDER.

9 Katëshet, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €1,200

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 200
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33753
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament te pershtatshem per zyra ne qender, prane Hotel Plaza.

Ambienti ka siperfaqe 200 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient openspace, 4 ambiente me te vogla, 2 tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri dhe te mireadministuar, me 2 ashensore.

Ambienti eshte totalisht i investuar.

I pershtatshem per tipologji te ndyshme biznesi.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo