APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

 • €228,000
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €228,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 117
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P44278
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2 prane Liqenit te Thate, kompleksi MetInvest.

Apartamenti ka siperfaqe 117.29 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 banim te objektit.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Orientim Jug, Perendim.

Apartamenti disponon dhe post parkimi.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo