Jepet ambjenti me qira tek Sheshi Willson

  • €340/muaj
9 Katëshet, Ish Blloku, Ish Ekspozita, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Myslym Shyri, Pallatet Agimi, Sheshi Willson, Vasil Shanto, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambjenti me qira tek Sheshi Willson

9 Katëshet, Ish Blloku, Ish Ekspozita, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Myslym Shyri, Pallatet Agimi, Sheshi Willson, Vasil Shanto, Tiranë
  • €340/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 50
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32283
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira ambjenti tek Sheshi Willson.

Ambjenti ka siperfaqe 50 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 ne pallat ekzistues.

Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar, me levizshmeri te larte dhe me shume facilitete perreth.

Ambjenti eshte i gjithi i rikonstruktuar, me punime teper cilesore, me parket dhe gjithashtu me kondicioner.

Jepet bosh.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj