Jepet me qira 1+1

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira 1+1

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 65
  • Sipërfaqe ㎡
  • P23825
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartament prane Gjimnazit Ismail Qemali.

Apartamenti eshte i pabanuar me pare me te gjitha mobiliet e reja.

Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni dhe nje koridor qe ben shperndarjen ne ambientet e tjera te apartamentit.

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te perfunduar ne 2019 teper cilesor.

Ju ftojme ne nje vizite ne prone.

Property Invest Albania

 

#propertyinvestalbania #apartamentmeqera #shtepimeqera

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj