Apartament ne shitje 2+1+2,Qender

 • €125,000
Qendër, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament ne shitje 2+1+2,Qender

Qendër, Tiranë
 • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 104
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27614
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 2+1 ne Rrugen Sulejman Pasha, ne Qender. Zone shume e mire, me te gjitha fasilitetet ne afersi.

Apartamenti ka siperfaqe 104 m2 bruto dhe 93.64m2 neto. Hyrja eshte e organizuar nga 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, koridor shperndares, 2 tualet. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ndertuar ne vitet 2002 me ashensor.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle