Shitet apartamenti 2+1+2+Garazhd ne Laprake

 • €200,000
Dogana, Don Bosko, Laprakë, Qendër, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartamenti 2+1+2+Garazhd ne Laprake

Dogana, Don Bosko, Laprakë, Qendër, Zogu i Zi, Tiranë
 • €200,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 117 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P31995
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1+2 prane Zogut te Zi tek Rr.Dritan Hoxha.

Apartamenti ka siperfaqe 117 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 ne pallat te ri.

Ndodhet ne nje zone te kerkuar , te qete dhe me shume facilitete perreth.

Apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndjenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Gjithashtu perfshihet dhe garazhdi ne cmim i cili disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest