Ambient per zyra me qera, Sheshi Skenderbej

Parlamenti, Rruga e Barrikadave, Shallvaret, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient per zyra me qera, Sheshi Skenderbej

Parlamenti, Rruga e Barrikadave, Shallvaret, Sheshi Skënderbej, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 145 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27191
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra prane Sheshit Skenderbej.

Ambienti ka siperfaqe totale 145m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mire-administruar. Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash.

Cmimi eshte Neto(pa tatimin ne burim)

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj