VILE NE SHITJE NE RRUGEN HAXHI BARDHI

  • €200,000
Për Shitje Tërhequr

VILE NE SHITJE NE RRUGEN HAXHI BARDHI

  • €200,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 475
  • Sipërfaqe ㎡
  • P24239
  • ID Prones

Përshkrim

Vile ne shitje ne rrugen Haxhi Bardhi prane vilave amerikane .

Vila ka nje siperfaqe prej 475 m2 siperfaqe ndertimi si dhe 275 m2 siperfaqe truall .Kati i 1 dhe i 4 kane nje siperfaqe prej 108.8 m2 .Ndersa kati i dyte dhe i trete 132 m2 .Kati i dyte eshte i mobiluar .

Vila eshte e paisur me certifikate pronesie .

Per me teper informacione mund te na kontaktoni .

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj