Jepet Ambient Biznesi me qira, prane Sheshit Willson

Ish Blloku, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Ambient Biznesi me qira, prane Sheshit Willson

Ish Blloku, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 42 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29775
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient Biznesi me qira, prane Sheshit Willson, tek Rruga Margarita Tutulani.
Ambienti ka siperpafe 42 m2,  dhe eshte ne forme duplex ku 7 m2 jane ne pjesen e siperme.
Ndodhet ne katin 0 prane Shkolles Deshmores e Lirise dhe ka funksionuar si farmaci.
Ambienti ka dhe 1 tualet, dhe eshte i pershtatshem per cdo tipologji biznesi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj