Apartament luksoz 2+1+2 Myslym Shyri.

 • €370,000
 • €1,500/muaj
Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Apartament luksoz 2+1+2 Myslym Shyri.

Myslym Shyri, Tiranë
 • €370,000
 • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 190
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27619
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 ne shitje/qera ne Rrugen Myslym Shyri.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 190 m2 siperfaqe totale, dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te perfunduar ne vitin 2019.

Organizohet ne koridor hyres, sallon i bollshem dhe ambjent gatimi i vecuar.Dhome matrimoniale me tualet me vete,nje dhome femijesh dhe tualeti i perbashket.

Apartamenti eshte i mobiluar dhe i kuruar deri ne detaje, dhe projektuar me arkitekt.

Cmimi i qeras : 1.500 euro/muaj.Ne te cilen perfshihet dhe tatimi ne burim prej 15%.

Cmimi i shitjes 1.900 euro/ m2 bosh i pa mobiluar, por mund te shitet dhe i mobiluar sipas kerkeses se klientit.

Apartamenti ofron dhe nje post parkimi ekstra ne vleren 25.000 euro.

I paisur me certifikate pronesie.

Per informacione me te detajuara mund te kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj