APARTAMENT 2+1 ME QERA, MYSLYM SHYRI.

 • €600
Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 2+1 ME QERA, MYSLYM SHYRI.

Myslym Shyri, Tiranë
 • €600

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46159
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, rruga Him Kolli.

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 600 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo