Shitet apartament 2+1 i investuar tek Myslym Shyri

 • €140,000
Myslym Shyri, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1 i investuar tek Myslym Shyri

Myslym Shyri, Tiranë
 • €140,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 72.4
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46595
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 i investuar me siperfaqe prej 72.4m2 tek Myslym Shyri

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe korridor.

Apartamenti eshte  i investuar ne mure, dyer dritare, instalimet elektrike, i shtruar ne parket dhe me te gjitha rregullimet e nevojshme per nje jetese komode.

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ekzistues.

Prona disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor.

Per me shume na kontaktoni.

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva