APARTAMENT 2+1 ME QERA, MYSLYM SHYRI.

 • €850
Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, MYSLYM SHYRI.

Myslym Shyri, Tiranë
 • €850

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 90
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44822
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 2+1, ne rrugen Islam Alla, prane Myslym Shyri.

Apartamenti ka siperfaqe 90 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me pamje te lire.

Cmimi eshte 850 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo