APARTAMENT 2+1 ALLIAS

 • €63,000
Allias, Shkolla e Bashkuar, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ALLIAS

Allias, Shkolla e Bashkuar, Tiranë
 • €63,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 74
 • Sipërfaqe ㎡
 • P23803
 • ID Prones

Përshkrim

ULET CMIMI NGA 65.000 EURO NE 63.000EURO

,SHITET SUPER APARTAMENT NE ALLIAS 2+1.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74 m2 ,eshte i organizuar nga nje dhome ndenje se bashku me nje pjese kuzhine me vete ,dy dhoma gjumi dhe nje tualet.

Apartamenti eshte i sapo mobiluar me  punime te 2020-tes , instalime hidraulike dhe elektrike te reja sipas standarteve te fundit.

Eshte i paisur me dokumenta te rregullta (Hipoteke).

 

Per me shume informacione mund te na kontaktoni !

Property Invest Albania

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj