Shitet Apartament 2+1, Pazari i Ri!

Pazari i Ri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1, Pazari i Ri!

Pazari i Ri, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 114
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38295
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 tek tregu i Bicikletave, Pazari i Ri!

Apartamenti disponon siperfaqe totale 113,48 m2 me siperfaqe fizike 82,05 m2 dhe siperqafe te perbashket 31,43 m2.

Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje + tualet.

Ndodht ne katin e 2 te nderteses.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko