Jepet apartament 1+1 me qira tek Park Life , Liqeni i Thate

 • €700/muaj
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 1+1 me qira tek Park Life , Liqeni i Thate

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 56
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P44588
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1  me qira tek Kompleksi Park Life , Liqeni i Thate

Apartamenti ka super arredim dhe eshte i mobiluar me arkitekt.

Organizohet ne nje dhome ndenje ,ambient gatimi , dhome gjumi , tualeti dhe ballkoni.

Ndodhet ne katin e 1 te godines  , mes gjelberimit dhe freskise qe zona te ofron.

Apartamenti ka dhe  nje post parkimi  menjehere ne -1 te perfshire ne cmim.

Per me shume na konktaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva