APARTAMENT 1+1+P ME QERA, KODRA E DIELLIT.

 • €450
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 1+1+P ME QERA, KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €450

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P37726
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 1+1 tek kodra e diellit, prane hyrjes se Rezidences.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar.

Pamje e lire.

Totalisht e mobiluar ne menyre komode.

Cmimi eshte 450 euro pa parking dhe 500 euro me parking.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo