Super Apartament 1+1 ne Don Bosko

 • €79,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Super Apartament 1+1 ne Don Bosko

Don Bosko, Tiranë
 • €79,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P31798
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament me organizim 1+1  me siperfaqe 70m2 plus garazh 23m2  ne Don Bosko .

Apartamenti perbehet nga nje dhome ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi , tualet dhe 1 ballkon te bollshem  .

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor , nder me te miret ne Don Bosko , afer me te gjitha facilitetet per nje jetese sa me te  mire dhe te shendetshme.

Garazhi ka hapsire te bollshme dhe eshte i mire shfytezueshem .

Per momentin eshte dhene me qera .

Per me shume informacion na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva