APARTAMENT 1+1 ME QERA, KOMPLEKSI DELIJORGJI.

 • €700
Kompleksi Delijorgji, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, KOMPLEKSI DELIJORGJI.

Kompleksi Delijorgji, Tiranë
 • €700

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46106
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qera, tek kompleksi Delijorgji.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka siperfaqe 71 m2.

I sapomobiluar.

Cmimi eshte 700 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo