APARTAMENT 3+1 ME QERA,BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 3+1 ME QERA,BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 120
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28930
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 3+1 tek Rruga Abdyl Frasheri,ne Bllok.

Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, tualet,eshte i shtruar me parket dhe ka kondicionere ne cdo dhome.Siperfaqja eshte 120 m2, mund te perdoret edhe si Ambjent Bisnezi,ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle