Shesim Apartament 2+1+Parkim, Bllok!

 • €387,500
Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shesim Apartament 2+1+Parkim, Bllok!

Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
 • €387,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 147
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P37953
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 + parkim ne zemer te Bllokut tek Abisnet!

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte.

Organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje+tualet.

Apartamenti disponon siperfaqe 135 m2, parkimi ka siperfaqe 12.5 m2.

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle