Zyre me qera ne Qender

  • €650/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Qendër, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Zyre me qera ne Qender

Bulevardi Zogu i Parë, Qendër, Tiranë
  • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 105
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35041
  • ID Prones

Përshkrim

Zyre me qera  me siperfaqe 105m2  ne Qender .

Zyra eshte e organizuar ne 3 ambiente pune , 1 tualet dhe 1 ballkon .

Eshte e investuar me parket , ndricim dhe ka orientim Jug , plot drite .

Cmimi i qerase 650 euro neto  .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva