Shitet apartament 1+1 me cmim kleringu tek Kompleksi Turdiu, Fusha e Aviacionit.

 • €103,000
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 me cmim kleringu tek Kompleksi Turdiu, Fusha e Aviacionit.

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €103,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 79.14
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P46839
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit me siperfaqe 79.14 m2 .

Apartamenti organizohet ne nje dhome te madhe ndenje , ambient gatimi , dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhte ne nje pallat te ri me ashensor ne perfundim te punimeve.

Behet gati shume shpejt.

Per me shume na kontaktoni.

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva