Jepet apartament 2+1+2 + Post Parkimi me qira tek Kompleksi Delijorgji

 • €900/muaj
Kompleksi Delijorgji, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1+2 + Post Parkimi me qira tek Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë
 • €900/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 118
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P45693
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+2 i mobiluar me qira tek Kompleksi Delijorgji

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje ballkon.

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar dhe i gatshem per banim

Post parkimi i perfshire ne cmim

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani