Apartament me Qira 4+1+2, Tek Ish Ekspozita

21 Dhjetori, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Vasil Shanto, Tiranë
Për Qira

Apartament me Qira 4+1+2, Tek Ish Ekspozita

21 Dhjetori, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Vasil Shanto, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 4
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 140
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38421
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament me qira 4+1+2 + ballkon, tek Ish Ekspozita.

Nje zone e cila eshte mjaft e kerkuar pasi ndodhet shume prane zonave me te kerkuara te Tiranes si ,Vasil Shanto, 21 Dhjetori, Myslym Shyri duke mundesuar lehtesira te shumta per nje jetese sa me komode dhe me te gjitha facilitetet e duhura.

Apartamenti ka nje siperfaqje prej 140 m2 dhe eshte i organizur ne ambjent ndenje dhe gatimi, ne 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati me ashensor.

Cmimi eshte 1000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko