APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RESTORANT DURRESI.

 • €89,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RESTORANT DURRESI.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €89,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 76
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40971
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1, prane ish-restorant Durresit.

Apartamenti ka siperfaqe 76m2 dhe ndodhet ne katin e 4 jo te fundit te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 89000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo