OBJEKT 4 KATESH ME QERA, QENDER.

  • €12,000/muaj
9 Katëshet, Pazari i Ri, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

OBJEKT 4 KATESH ME QERA, QENDER.

9 Katëshet, Pazari i Ri, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €12,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1160
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39262
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera objekt 4 katesh prane prokurorise se pergjithshme ne rrugen Qemal Stafa.

Objekti ka siperfaqe totale 1160 m2 dhe organizohet ne ambiente openspace.

Cmimi i qerase eshte 12000 euro bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo