Shitet apartament 2+1 tek Gjimnazi “Ibrahim Rugova” Kamez

 • €67,000
Kamëz
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 tek Gjimnazi “Ibrahim Rugova” Kamez

Kamëz
 • €67,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 97
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P41811
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 97m2 ne Kamez.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme , 2 dhoma gjumi , korridor shperndares, tualeti dhe ballkoni i madh qe lidh 2 dhomat.

Apartamenti  ndodhet ne nje pallat te ri te vitit 2023.

Cilesi shume e mire ndertimi , izolim termik dhe akustik.

Prona eshte e gatshme per banim.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva