Ulet cmimi! Super Apartament 2+1 ne shitje Kamez!

  • €54,000
Kamëz
Për Shitje Tërhequr

Ulet cmimi! Super Apartament 2+1 ne shitje Kamez!

Kamëz
  • €54,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 104
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36063
  • ID Prones

Përshkrim

Ne Kamez shesim super apartament  me cmim kleringu ! Apartamenti organizohet ne 2+1 dhe ka siperfaqe totale  104m2 nga te cilat 92m2 eshte siperfaqja neto e apartamentit dhe 12m2 eshte siperfaqja e verandes.

Kompleksi eshte ne ndertim ne faze tulle .

Cmimi ulet nga 550e/m2 ne 520e/m2.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare