APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, DELIJORGJI.

 • €152,000
Kompleksi Delijorgji, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, DELIJORGJI.

Kompleksi Delijorgji, Tiranë
 • €152,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45499
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 prane Delijorgjit.

Aprtamenti ka siperfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe tualet.

Cmimi eshte 152000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo