Apartament luksoz 1+1+Post Parkimi me qera tek Park Life Residence

 • €500/muaj
Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Unaza e Re, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament luksoz 1+1+Post Parkimi me qera tek Park Life Residence

Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Unaza e Re, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 63
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37472
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 1+1 i pabanuar me pare tek Park Life Residence

Apartamenti eshte i sapo investuar ne nje residence te re te vitit 2022 , me cilesi maksimale dhe vendndodhje fantastike mes qetesise dhe pastertise .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , dhome gjumi , tualet dhe nje ballkon .

Cdo gje ne apartament eshte e arreduar me arkitekt .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva