Shitet Apartament 1+1 tek Shkolla e Kuqe

 • €105,000
Pazari i Ri, Tiranë
Tërhequr

Shitet Apartament 1+1 tek Shkolla e Kuqe

Pazari i Ri, Tiranë
 • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 77.7 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34399
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me siperfaqe 77.7 m2 me cmim Kleringu tek Shkolla e Kuqe, Rruga Qemal Stafa.
Organizohet ne dhome ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe korridor shperndares.
Ndodhet ne katin e 4 banim ne ndertim te ri me ashensor.
Eshte cilesi shume e larte e ndertimit, izolim termik dhe akustik, zone fantastike, dhe me nje cmim fantastik .
Cmimi Okazion 1350 Euro per m2.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo