APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E KAVAJES.

 • €125,000
Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E KAVAJES.

Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 94
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37762
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek rruga e Kavajes, tek Globe.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3.

Ka siperfaqe 94 m2 bruto dhe 86m2 te brendshme.

Cmimi eshte 125000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo