APARTAMENT 1+1+P ME QERA, KOMPLEKSI DELIJORGJI.

 • €850
Kompleksi Delijorgji, Tiranë
Për Qira

APARTAMENT 1+1+P ME QERA, KOMPLEKSI DELIJORGJI.

Kompleksi Delijorgji, Tiranë
 • €850

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P46676
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super apartament 1+1, tek kompleksi Delijorgji.

Apartamenti ka siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne katin e 5.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Cmimi eshte 850 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo