APARTAMENT 2+1 ME QERA, QENDER.

 • €500/muaj
Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, QENDER.

Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33948
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament 2+1 me qera, tek 9kateshet ne qender.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo