Apartament 1+1 me qera tek ASL

  • €400/muaj
Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 1+1 me qera tek ASL

Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
  • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • P38116
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me qera tek Asl

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar

Pallat i ri i vitit 2022 me ashensor ne brendesi te nje kompleksi me nje cilesi shume te larte.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva