Jepet Apartament me qira 2+1+2, tek Liqeni i Thate

 • €1,000/muaj
Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Apartament me qira 2+1+2, tek Liqeni i Thate

Liqeni Artificial, Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €1,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31468
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet Apartament tek Liqeni i Thate, Rruga Hamdi Sina.
Apartamenti ka siperfaqe 110 m2, eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon me pamje fantastike.
Ndodhet ne katin e trete te pallatit, i cili ka nje mirembajtje dhe administrim shume te mire.

Apartamenti eshte i mobiluar, ofron te gjitha kushtet me pajisje dhe moblije koherente dhe funskionale.
Vendodhja e preferuar per shkak te afersise me Liqenin e Thate dhe ate Artificial, ne afersi te apartamentit gjendet cdo facilitet i nevojshem.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj