Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes perballe me Delijorgjin

 • €129,000
Kompleksi Delijorgji, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes perballe me Delijorgjin

Kompleksi Delijorgji, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €129,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 75.6
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45594
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75.6m2 tek Rruga e Kavajes perballe me Delijorgjin.

Apartamenti ka forma te rregullt dhe organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , dhome gjumi , tualeti dhe nje ballkon.

Apartamenti eshte i rinovuar si ne foto dhe ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensore.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva