VILE 3 KATESHE NE SHITJE, SAUK.

 • €150,000
Sauk i Ri, Tiranë
Për Shitje

VILE 3 KATESHE NE SHITJE, SAUK.

Sauk i Ri, Tiranë
 • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 180
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37032
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim vile 3 kateshe ne Sauk, prane Postes.

Vila ka siperfaqe totale ndertimi 180 m2 dhe trualli 95m2.

Kati i pare organizohet ne dhome ndenje, kuzhine e vecante, dhome gjumi dhe tualet, kati i dyte eshte i paperfunduar plotesisht dhe organizohet ne nje holl te madh dhe tualet, kati i trete ka vetem nje dhome, garderobe dhe verande te madhe me pamje fantastike.

Vila ka nje depo te vogel ne -1 dhe nje oborr perpara saj, ku nuk ka mundesi parkimi.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo