Shitet Apartament 2+1 Rezidenca Olive Park, Sauk!

  • €178,000
Sauk i Ri, Sauk i Vjetër, Tiranë
Për Shitje

Shitet Apartament 2+1 Rezidenca Olive Park, Sauk!

Sauk i Ri, Sauk i Vjetër, Tiranë
  • €178,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 127
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39746
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament ne Rezidencen elitare “Olive Park”, ne Sauk.

Rezidenca ofron shumellojshmeri apartamentesh me siperfaqe dhe tipologji te ndryshme.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 111 m2 dhe siperfaqe te perbashket 15.6 m2.

Ndodhet ne katin e pare te nje parceline.

Eshte  i organizuar në 2+1, ku përfshin një dhomë matrimoniale bashkë me tualetin, një dhomë gjumi një tualet, dhomë ndenje, kuzhinë dhe ngrënie me pamje nga oborri.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare