Shiten apartamente 2+1+2 ne Rezidencen Parallel Living, Don Bosko!

  • €140,000
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente 2+1+2 ne Rezidencen Parallel Living, Don Bosko!

Don Bosko, Tiranë
  • €140,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 107.8
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40734
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 2+1+2 ne Rezidencen Parallel Living, Don Bosko!

Rezidenca ndodhet ne rrugen Don Bosko me vendodhje fantastike per te jetuar.

Apartamenti i pare disponon siperfaqe totale 107.8 m2, siperfaqe neto 94.02 m2 dhe siperfaqe te perbashket 13.86 m2.

Organizohen ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhen ne katin e 1 dhe te 4.

Cmimi i shitjes 1300e/m2.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare