SHITET APARTAMENT 2+1, SHESHI WILSON.

 • €155,000
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

SHITET APARTAMENT 2+1, SHESHI WILSON.

Ish Blloku, Tiranë
 • €155,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 77
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40594
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 prane sheshit Wilson, pas postes nr 8, prane shkolles Deshmoret e Lirise.

Apartamenti ka siperfaqe 77m2 dhe ndodhet ne katin e 4 jo te fundit te nje pallati ekzistues.

I saporestauruar.

Orientim Jug-Lindje-Veri.

Cmimi eshte 155000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo