JEPET ME QERA APARTAMENT PER ZYRE NE BLLOK

 • €350/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

JEPET ME QERA APARTAMENT PER ZYRE NE BLLOK

Ish Blloku, Tiranë
 • €350/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40184
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 1+1 per zyre tek rruga Nikolla Tupe prane Ama Caffe ne Bllok.

Apartamenti ka nje siperfaqe 70 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma, 1 tualet dhe nje ballkon me siperfaqe te bollshme.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, pa ashensor.

Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash.

Cmimi i qerase eshte 350 Euro.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle