AMBIENT PER ZYRE ME QERA, ISH-STACIONI I TRENIT.

  • €4,200/muaj
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRE ME QERA, ISH-STACIONI I TRENIT.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
  • €4,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 4
  • Tualete
  • 461
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39210
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient per zyra prane ish-stacionit te trenit.

Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri.

Ka siperfaqe 461 m2 dhe organizohet ne ambient openspace, 8 ambiente me te vogla dhe 4 tualete.

Cmimi eshte 9 euro/m2.

Ambienti lirohet ne fund te Janarit.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo