Jepet piceri me qera tek Golden Park 3

  • €600/muaj
Kompleksi Golden Park, Rruga e Kavajës, Selitë, Unaza e Re, Tiranë
Për Qira

Jepet piceri me qera tek Golden Park 3

Kompleksi Golden Park, Rruga e Kavajës, Selitë, Unaza e Re, Tiranë
  • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 90
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39982
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet piceri me qera me siperfaqe 90m2 tek Golden Parku

Piceria eshte e investuar ne gjendje pune me te gjithe arredimin e duhur per nje biznes te tille.

Biznesni ndodhet ne nje rruge prane shkollave , prane fushave stervitore dhe brenda nje kompleksi te ri .

Ambienti ka fasade xhami dhe gjithashtu ambient te jashtem.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva