Jepet piceri me qera tek Golden Park 3

Jepet piceri me qera tek Golden Park 3

Për Qira

600€

  • 19665b28-42da-42f3-8db1-ea650878ee1f
  • f265d8d0-9c0f-461b-a873-e302fa4eaa60

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-30743

Tualete
2
Sip. jashtme
90

Përshkrimi

Jepet piceri me qera me siperfaqe 90m2 tek Golden Parku

Piceria eshte e investuar ne gjendje pune me te gjithe arredimin e duhur per nje biznes te tille.

Biznesni ndodhet ne nje rruge prane shkollave , prane fushave stervitore dhe brenda nje kompleksi te ri .

Ambienti ka fasade xhami dhe gjithashtu ambient te jashtem.

Per me shume na kontaktoni

Agjent Pëllumb Bisheva

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *