APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

 • €206,000
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €206,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42391
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1, te Liqeni i Thate.

Apartamenti ka siperfaqe 95m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Pamje nga liqeni, orientim nga lindja.

Garazhd 16m2 me cmim ekstra 20000 euro.

Cmimi i apartamentit eshte 206000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo