DYQAN NE SHITJE, ISH-STACIONI I TRENIT.

  • €250,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje

DYQAN NE SHITJE, ISH-STACIONI I TRENIT.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
  • €250,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 65
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41436
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim dyqan prane arkives tek ish- stacioni i trenit.

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati ekzistues, buze unaze.

Ka siperfaqe 65m2 dhe ndodhet ne korner.

Cmimi eshte 250000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo