Vile me qera kompleksi Colombo 2 (TEG)

 • €2,500/muaj
Tiranë
Për Qira Tërhequr

Vile me qera kompleksi Colombo 2 (TEG)

Tiranë
 • €2,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 5
 • Tualete
 • 468
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26818
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera vile ne kompleksin Colombo 2, prane Teg.Siguri dhe administrim 24h me roje te porta kryesore.

Vila eshte e organizuar ne tre kate, ka nje siperfaqe prej 468 m2 prej te cilave 270 m2 siperfaqe ndertimi, si dhe  si dhe oborr rreth e qark saj.

Kati i pare eshte i perber nga sallon ndenje se bashku me kuzhinen, dhome e vogel lavanterie dhe tualet.Kati i dyte perfshin 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.Kati i trete eshte papafingo dhe perfshin 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

I mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme, oxhak funksional,i shtruar me parket, sistem qendror ngrohje-ftohje, hidrosanitare cilesore, te gjitha pajisjet e kuzhines, dritare dopio xham, grila etj.

Vila perfshin garazhd te mbuluar per 2 makina si dhe mundesi parkimi dhe per 2 makina te tjera.

Ne cmim perfshihet dhe taksa prej 15% .

Per me teper informacione mund te kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo