Shitet Apartament 2+1 Unico Residence, Bllok.

 • €423,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1 Unico Residence, Bllok.

Ish Blloku, Tiranë
 • €423,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 121
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45466
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Unico Residence, Bllok.

Unico Residence eshte nje nga projektet e fundit qe po ndertohet ne Bllok me shumellojshmeri apartamentesh dhe ambiente biznesi.

Apartamenti 2+1 qe disponojme ka 99 m2 siperfaqe neto, 11.94 m2 siperfaqe te perbashket, 110.94 m2 siperfaqe bruto, 7.4 m2 siperfaqe ballkoni dhe 2.4 m2 siperfaqe verande.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe verande.

Per me shume detaje na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest